Ana Sayfa / Antifriz / VİSSO KONSANTRE ANTİFRİZ 3 LİTRE

VİSSO KONSANTRE ANTİFRİZ 3 LİTRE

ÖZELLİKLER:

VİSSO Konsantre antifriz tüm  benzinli ve dizel araçların soğutma sistemlerinde dört mevsim kullanılmak üzere özel katıklarla formüle edilmiş üstün nitelikli  etilen glikol bazlı kullanıma hazır organik soğutma sıvısı dır. Yaz aylarında kaynama noktasını  yükseltir  ve aracın hararet yapmasını engeller, kış aylarında radyatör ve  soğutma sisteminin donmasını önler. Pas ve kireç oluşumunu  engeller.  . En iyi sonucu almak için 1 ölçek su, 1 ölçek antifriz  kullanınız.

KULLANMA TALİMATI:

Soğutma  sistemini boşaltınız ve  suyla çalkalayınız. Daha sonra VİSSO Konsantre antifrizini belirtilen  ölçülerde ekleyiniz. Ürün organik olduğu için inorganik antifriz ile karışımı  engellenmelidir. Bu ürün ancak uygun olan diğer marka inorganik ürünler ile  karıştırılabilir ve kullanılabilir.

ANTİFRİZ ORANISU ORANIDONMA NOKTASI
50%50%-40 °C

OEM ONAYLARI : 

BS 6580 (GB) , ASTM D 3306 ve 4985, CUNA NC 956 – 16(I), AFNOR R 15/601(1)(FR) seviyelerini karşılar.


UYARI VE ÖNERİLER:

H302 Yutulması halinde zararlıdır. P264  dokunduktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. P270 Bu ürünü kullanırken hiçbirşey yemeyin, içmeyin veya sigara içmeyin. P301+P302 Yutulduğunda derhal zehirlenme danışma merkezini veya doktoru arayınız. P330  agzınızı  çalkalayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın.

Teklif İste

User Rating: Be the first one !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/vissocom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4556